SOUTĚŽE
Úspěchy našich žáků v soutěžích
říjen 2017 Atletika Solnice

Výsledky ZDE
září 2017 MatematickÝ orienťák

2. místo - Jakub Halamka a Patrik Laštovic
12. místo - Jiří Kubelka a Tobias Peterka
září 2017 Okresní školní liga o putovní pohár plaveckého bazénu

1. místo - kategorie 6. tříd
2. místo - kategorie 7. tříd
3. místo - kategorie 9. tříd
říjen 2017 Soutěž mladých cyklistů

5. místo
říjen 2017 Krajské kolo v přespolním běhu

3. místo - kategorie mladších chlapců - Šimon Maidl, Štěpán Maidl, M. Resl, M. Plocek, M. Ondruš
září 2017 Okresní kolo v minifotbale

1. místo - sestava Jakub HALAMKA, Vojta NOSEK, Ondřej NOVÁK, David EFFENBERK, Patrik LAŠTOVIC, Tomáš MYŠKA, Ondřej FLÍDR, Lukáš MARTÍNEK
září 2017 Krajské kolo atletického čtyřboje

2. místo - kategorie starších žáků - Patrik Laštovic, Ondřej Novák, Lukáš Martínek, Jakub Halamka, Martin Červený
4. místo - kategorie starších žákyň - Tereza Trávníčková, Eliška Myšáková, Elena Hovorková, Natálie Medvedyková, Nikol Gregorová
září 2017 Přespolní běh

1. místo - kategorie 6. a 7. tříd dívky
1. místo - kategorie 6. a 7. chlapci
1. místo - kategorie 8. a 9. tříd dívky
2. místo - kategorie 8. a 9. tříd chlapci jednotlivci: Štěpán Maidl (1. místo), Zuzana Morávková (1. místo), Kateřina Ondrušová (1. Místo),Ondřej Novák (3. místo), Šimon Maidl (3. místo)
září 2017 Okresní kolo atletického čtyřboje

1. místo - družstvo N. Medvedyková, N. Gregorová, T. Trávníčková, E. Hovorková, E. Myšáková
2. místo - družstvo L. Novák, M. Červený, D. Váňa, O. Novák, P. Laštovic
červen 2017 Atletika Solnice

Výsledky ZDE
červen 2017 Atletický čtyřboj

1. místo - Jakub Šimek - 4. ročník
2. místo - Lukáš Seidl - 5. ročník
květen 2017 Atletický čtyřboj

1. místo - kategorie 6. a 7. tříd - N. Medvedyková, K. Jůdlová, K. Cejpková, K. Šimková, N. Gregorová
2. místo - mladší žáci - M. Resl, M. Čermák, L. Martínek, M. Červený
1. místo - starší dívky - Z. Tlustá, T. Trávníčková, E. Hovorková, D. Urbánková, Z. Srdínková
3. místo - starší chlapci - A. Pavlů, J. Červinka, F. Horák, O. Novák, P. Laštovic
květen 2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu

4. místo mladší dívky
1. místo mladší chlapci
2. místo starší chlapci
3. místo starší dívky
květen 2017 Okresní kolo Štafetového poháru

1. místo - štafeta na 100 metrů - Pekárková Zuzana, Jůdl Tomáš, Papáček Ondřej, Kult Tomáš, Petera Jakub, Štěpánová Vanesa, Hodovalová Michaela, Poláková Karolína
3. místo - smíšená štafeta na 200 m - Zemánková Veronika, Poláková Karolína, Petera Jakub, Linhart Eduard, Pekárková Zuzana, Ondruš Martin, Malá Žaneta, Jůdl Tomáš
duben 2017 Floristická soutěž v Častolovicích

1. místo Kateřina Říčařová, 4. místo Marta Rambousková
duben 2017 Vybíjená - 1. stupeň

3. místo
březen 2017 Závody v obřím slalomu

3. místo v kategorii straších žákyň- Zuzana Srdínková
únor 2017 Okresní kolo zeměpisné olympiády

3. místo - Jakub Matějíček
leden 2017 Matematický expres – MatX

8. místo v ČR - tým žáků 8. A ve složení: Jan Vařil, Patrik Laštovic, Ondřej Viesner a Michaela Wilkusová
prosinec 2016 Halová kopaná

1. místo - sestava: Jakub HALAMKA, David EFFENBERK, Vojta NOSEK, Ondřej NOVÁK, Patrik LAŠTOVIC, Tomáš MYŠKA, Adam PAVLŮ, Václav BRŮŽEK, Ladislav GUNAR
listopad 2016 Okresní přebor škol v šachu

3. místo - Tomáš Macháň, Vojta Janský, Petra Jaroščáková (všichni ze třídy 9. B), Filip Kaška a Jakub Holler (oba z 9. A)
7. místo - : Jan Petrů (7. C), Adéla Makaloušová (7. A), Zdenda Makalouš a Luboš Plocek (oba z 9. B)
listopad 2016 Krajské kolo Logiké olympiády

Anna Kotyzová – 15. místo, Michaela Říčařová – 19. místo, Zdeněk Tejkl – 25. místo
říjen 2016 MINIFOTBAL

Jakub HALAMKA, David EFFENBERK, Vojta NOSEK, Ondřej NOVÁK, Tomáš MYŠKA, Adam PAVLŮ, Václav BRŮŽEK, Luboš PLOCEK, Jonáš POKORNÝ - 2. místo
říjen 2016 Matematický orienťák

Jan Vařil a Ondřej Viesner - 8. místo, Martin Flegl a Martin Pešek - 32. místo
říjen 2016 Krajské kolo - přespolní běh

mladší chlapci doběhlo na 8. místo, mladší i starší dívky - 9. místo
říjen 2016 Plavecká liga

3. místo
říjen 2016 Atletika Solnice

Výsledky ZDE
září 2016 Přespolní běh Solnice

Výsledky ZDE
červen 2016 Pohár starosty města Solnice

Vzhledem k velkému množství dat jsou výsledky ZDE
červen 2016 Atletický čtyřboj 3. - 5. ročníku

1. místo - Michal Čermák
6. místo - družstvo naší školy
květen 2016 Krajské finále OVOV

družstvo - 10. místo - Čižinská, Ondrušová, Urbánková, Trávníčková, Laštovic, Nosek, Maryška, Hrčka
jednotlivci - D 13 - 3. místo - Tereza Trávníčková
květen 2016 2. kolo atletické ligy

Vzhledem k velkému množství dat jsou výsledky ZDE
květen 2016 Krajské kolo atletického čtyřboje

5. místo - družstvo Čacká B., Dušková K., Srdínková Z., Tlustá Z., Žabková M.
6. místo jednotlivkyně - Žabková M.
květen 2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu

2. místo - starší žáci, starší žákyně, mladší chlapci
3. místo - mladší dívky
květen 2016 McDonald´s Cup

8. místo
4.třídy - Matyáš Tichý, Tomáš Dufek, Daniel Nyč, Marek Žabka
5.třídy - Michal Matoušek,Vojtěch Rott, Jirka Holoubek,Martin Stejskal,Matěj Resl, Martin Plocek, Jakub Matějíček
květen 2016 OVOV 2016

Vzhledem k velkému množství dat jsou výsledky ZDE
duben 2016 Okresní kolo minifotbalu

1. místo - Halamka, Effenberk, Nosek, Novák, Neduchal, Myška, Flídr, Martínek, Gunar
duben 2016 Poslední kolo plavecké ligy

3. místo
duben 2016 Okresní kolo atletického čtyřboje

1. místo - kategorie 6. a 7. tříd - T. Trávníčková, K. Ondrušová, D. Urbánková, E. Hovorková, N. Gregorová
2. místo - mladší žáci - O. Novák, P. Laštovic, V. Nosek, M. Flegl, O. Kalina
1. místo - starší dívky - Z. Tlustá, B. Čacká, K. Dušková, Z. Srdínková, Š. Beránková
duben 2016 Štafetový pohár Dobruška

štafeta mladších žáků (1.-3. třída) - 3. místo
štafeta starších žáků (4.-5.) - 3. místo
smíšená štafeta tým A - 3. místo

celkové pořadí "o pohár" - 3. místo
duben 2016 Okresní kolo vybíjené (4.-5. ročník)

5. místo - Jiří Holoubek, Jakub Matějíček, Vojtěch Rott, Michal Čermák, Michal Matoušek, Ondřej Kánský, Marek Nosál, Josef Louda, Milan Fošum, Kateřina Jůdlová, Matěj Resl, Jindřich Novák
duben 2016 Okrskové kolo vybíjené (4.-5. ročník)

2. místo - postup do okresního kola - Jiří Holoubek, Jakub Matějíček, Vojtěch Rott, Michal Čermák, David Forche, Ondřej Kánský, Marek Nosál, Josef Louda, Milan Fošum, Kateřina Jůdlová, Matěj Resl, Jindřich Novák
duben 2016 Matematický klokan

1. místo - Lída Kultová
březen 2016 Pythagoriáda

1. místo - Marek Nosál, 5.A
úspěšní řešitelé – Michal Čermák, Ludmila Kultová a Tereza Kráčmerová, 5.A
březen 2016 MATBOJ - postup do finále A

7.A - Patrik Laštovic, Jan Vařil, Ondřej Viesner
8.A - Adéla Burketová, Anna Kotyzová, Michaela Řičářová
9.A a 9.B Michael Vater, Lucie Váňová a Josef Jarkovský
březen 2016 Okresní kolo v obřím slalomu

3. místo v kategorii 4. a 5. tříd - Tereza Kráčmerová
4. místo - Zuzka Srdínková
5. místo - Honza Maryška
únor 2016 Okresního kolo olympiády v AJ

27 účastníků, Terka Stará 5. místo, Honza Grebennikov 8. místo
únor 2016 Rychnovský zvoneček

Kateřina Rolečková patřila mezi 4 soutěžící, kteří je svým přednesem i výběrem textu porotu zaujali nejvíce
únor 2016 Okresní kolo olympiády v českém jazyce

Veronika Marvanová 8.A (1. místo, postup do krajského kola)
únor 2016 Matematický expres – MatX (česko - slovenská soutěž)

kategorie 7 - Laštovic, Vařil, Pešek, Flégl (6. místo)
kategorie 8 - Burketová, Kotyzová, Řičářová, Červinka (7. místo)
kategorie 9 - Beránková, Morchová, Záviský, Müller (36. místo)
leden 2016 Krajský přebor škol v šachu
6. místo v kategorii 1.-5. tříd
leden 2016 Školní kolo olympiády v AJ
postup do okresního kola - Honza Grebennikov a Terka Stará