Opět „to zacinkalo“

V úterý 26. 4. jsme se 16 atlety z řad žáků 1. stupně vyrazili do Dobrušky na okresní kolo Štafetového poháru 2016.

Přes nepřízeň počasí jsme se statečně (chvílemi i mezi vločkami sněhu, častěji však v nepřestávajícím mrholení) na oválu městského stadionu Václava Šperla popasovali se soupeři z Dobrušky, Českého Meziříčí, Potštejna, Javornice, Borohrádku, Dobřan či Deštného.

Bronzové medaile si odvezla štafeta na 100 metrů mladších žáků ve složení: Jůdl Tomáš – Pekárková Zuzana – Hodovalová Michaela – Reslová Monika – Beránek Jindřich – Štruplová Anna – Samek Václav – Šimek Jakub

Třetí příčku si vyběhli i žáci starší: Malá Žaneta – Zemánková Veronika – Jůdlová Kateřina – Martynková Natálie – Ondruš Martin – Petrů Adam – Linhart Eduard – Resl Matěj

Na bednu jsme pak vystoupali i při smíšené štafetě tentokrát na 200 metrů, kdy tým A opět vyběhl krásné třetí místo.

V celkovém součtu všech štafet jsme obsadili třetí místo a tak jsme ke sbírce medailí připojili i bronzový pohár! Všem atletům i atletkám gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy!

KS